• 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قوانین انجمن
#1
سلام
قبل از هر اقدامی از همه کاربران سایت درخواست می شود قوانین انجمن را به طور کامل قرائت کنند. روشن است که این کار برای تمامی کاربران الزامی است و از این جهت هیچ مسئولیتی متوجه سایت نخواهد بود.
آفــلایــن
  پاسخ
#2
براي اطلاع رسانی بهتر یک بار هم قوانین اینجا قرار داده میشن

قوانین سایت
تذکر مهم: قوانین جمهوری اسلامی ایران خصوصا قانون جرایم رایانه‌ای در همه حال حاکم بر قوانین این انجمن می‌باشند. بنابراین قبل از فعالیت اکیدا توصیه می‌شود نسبت به مطالعه قوانین مربوط به فعالیت‌ در فضای مجازی اقدام نمایید.

قوانین کاربری:
1. هر کاربر می تواند برای عضویت در انجمن مکتب، تنها يك نام كاربري ایجاد نماید مگر در موارد خاص که لازم است با اجازه مدیر سایت باشد .
2. تمامي کاربران مي بايست هنگام عضويت در انجمن ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربري و پروفايل (مشخصات كاربري) خود استفاده نمايند. در صورت مشاهده کلمات نامناسب در نام کاربری (به تشخيص مديران انجمن)، نام كاربري مسدود خواهد شد.
3. تغيير نام كاربري فقط توسط مدير فني سايت فقط در موارد خاص امکان پذیر است.
4. پس از عضويت، امكان لغو عضويت یا درخواست حذف پستها توسط كاربر وجود نخواهد داشت.
5. گذاشتن لينك هايي كه خلاف قوانين سایت باشد ممنوع است و در صورتي كه كاربري مرتكب اين تخلف شد ، بدون تذكر لينك مربوطه ويرايش يا حذف خواهد شد و کاربر خاطی مشمول قوانین محدودیت کاربری خواهد شد.
6. انجمن هيچ مسئولیتی نسبت به ارتباط خصوصی کاربران از طریق سایت را ندارد.
7. محیط انجمن متعلق به همه کاربران است لذا هرگونه تخلف یا اشکال را با کیلک بر لینک گزارش تخلف به مسئولین سایت اطلاع دهید.
8. رسيدگي به تخلف کاربران سایت تنها از طریق مدیریت سایت امکان پذیر است و هرگونه برخورد شخصی با دیگر کاربران سایت، ممنوع بوده و خلاف قوانین سایت شمرده می شود.
9. حفظ حرمت کاربران وظیفه همگانی بوده از این رو در صورت مشاهده هر گونه مزاحمت ،تمسخر، اعتراض، توهین و بي احترامي به كاربران، مديران یا مسئولان سايت، برای کاربر مربوطه، محدویت کاربری ایجاد خواهد شد.
10. با توجه به طرح سوالات و شبهات فراوان در محیط انجمن با هدف پاسخگوئی، در صورتی که مطالب طرح شده را برای خود مضر تشخیص دادید، از مطالعه آنها بپرهیزید. لازم به ذکر است این انجمن هر گونه مسئولیت شرعی و قانونی را در قبال تاثیر کاربران از مطالعه ناقص و سطحی مطالب مطروحه، از خود سلب می نماید.
11. عضویت در سایت به منزله پذیرفتن قوانین کاربری سایت می باشد و هرگونه تخلف از این قوانین موجب محدودیت کاربری خواهد بود.
12. ارتباط خصوصی و تبادل هر گونه آدرس، تلفن یا هرنوع اطلاعات شخصی از طریق سایت ممنوع بوده و تخلف از قوانین سایت محسوب می شود. ولي در صورت شکايت و تخلفات ، حق بررسي پيامهاي ارسالي را براي خود محفوظ خواهد داشت.

قوانین ارسال محتوا
1. زبان اصلی این انجمن فارسی است ، لطفا در هنگام ارسال مطالب از زبان پینگلیش یا انگلیسی یا سایر زبان‌ها استفاده نکنید .
2. کاربران سايت مي بايست در هنگام ارسال پيغام در انجمن ها از کلمات مناسب استفاده نمايند. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب ، اشتراک آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد
1. موضوعی که ایجاد می کنید نباید تکراری باشد لذا قبل از ایجاد موضوع بهتر است بررسی نمائید و چنانچه قبلا موضوع مورد نظر شما قبلا به شیوه ای دیگر ایجاد شده در ذیل همان تاپیک مطالب خود را ارائه نمائید.
2. از ايجاد تاپيک هاي طنز و سرگرمي که بار علمي ، اعتقادي و اخلاقي نداردو تنها موجب اتلاف وقت مفيد کاربران مي مي شود خود داري نمائيد. تا سایتی با محتوای غنی از نظر علمی و دینی داشته باشیم.
3. عنوان تاپیک باید به خودی خود نشانگر محتوا و گفتگوی های تاپیک باشد . لطفا در هنگام ایجاد تاپیک به این نکته توجه کنید تا تاپیک شما بیشتر مورد توجه سایر کاربران قرار گیرد . از ایجاد تاپیک هایی با عناوین : کمک ، کمک فوری ، خیلی مهم و سایر عناوین عمومی جدا خودداری کنید ...
4. در پاسخ دادن به مطالب انجمن از درج پست های اسپم و بی محتوا همانند درج شکلک به تنهایی یا جملات بسیار کوتاه و بی مفهوم خودداري نماييد. لازم به ذکر است این گونه پست‌ها حذف خواهند شد و در صورت ادامه با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. برای تشکر می‌توانید از دکمه سپاس استفاده کنید.
5. در صورتي که مايل به ارسال مطلبي از يک سايت ديگر مي باشيد ، حتماً منبع آن را ذکر نماييد. در صورتي که مطلب يا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصي بود ، حتماً نام وي را ذکر نماييد.
3. از ایجاد بحث های دو طرفه شخصی و چت گونه در پستها خودداري نموده و در صورت اختلاف نظر و عقيده به جاي مشاجره به صورت منطقي و مستدل بحث نماييد.
6. لطفا در هنگام طرح سوالات خود آنها را به صورت جداگانه مطرح فرماييد. بدين معني که در صورتي که سوالهاي گوناگوني داريد ، آنها را در چندين موضوع جداگانه مطرح نماييد و از مطرح کردن تمامي سوالات در يک موضوع خودداري فرماييد .
4. عدم درج هر گونه فیلم ، تصویر ، کاریکاتور ،و مطالبی که حاوی مطالب الحادی و نفی و یا تضعیف اصول و ارزشهای اسلامی و یا توهین به ادیان آسمانی و کتب مقدس و پیامبران و امامان معصوم علیهم السلام و ......
5. عدم تحریف مطالب امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری مدظله العالی
6. پرهیز از هر گونه اقدام علیه قانون اساسی و یا تفرقه افکنی و خدشه در وحدت و وفاق ملی و تمامیت ارضی جمهوری اسلامی ایران
7. خوداری از تحریک و تشویق به ارتکاب اعمال علیه امنیت ، حیثیت و منافع جمهوری اسلامي
8. پرهیز از افشای اسرار و اسناد طبقه بندی شده از قبیل نظامی ،امنیتی و سیاسی
9. پرهیز از توهین به اقوام و اقلیت های مذهبی و پرهیز از توهین به اشخاص حقیقی و حقوقی ، هر گونه بی احترامی به کاربران ، مدیران یا اشخصا حقیقی و حقوقی دیگر ممنوع بوده و با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد.در صورت تکرار قانون شکنی ، فحاشی و زیر پا گذاشتن قوانین سایت در جهت تخریب جو انجمن و توهین به اشخاص حقیقی و حقوقی ؛ حق شکایت از شخص یا گروه خاطی و پیگیری قضایی ، برای این سایت محفوظ است
10. پرهیز از نشر اکاذیب و افترا و اشاعه منکرات و ترویج فحشا و مطالب مغایر با عفت و اخلاق عمومی
11. خود داری از آموزش و ارائه هر نوع روش مقابله با مسدود سازی پایگاه های اطلاع رسانی غير مجاز (ف*ی*ل*ت*ر*ی*ن*گ)
12. پرهیز از تبلیغ یا آموزش پایگاه های اطلاع رسانی غیر مجاز و پرهیز از برقراری هر نوع پیوند که مبلغ و مروج پایگاه های اطلاع رسانی حاوی مضامین جزء های فوق الذکر باشد.
13. براي درج هرگونه شکايت از همکاران و مديران انجمن و يا ديگر کاربران صرفا از طريق ارسال پيام خصوص به مدير اجرايي يا مدير سايت اقدام نماييد. در غير اين صورت پست و موضوعات حاوي شکايت از سوي مديران حذف خواهد شد.
14. هر گونه تبلیغ از سوی کاربران که با اهداف سایت منافات داشته باشد، ممنوع است. و مسئوليت حقوقی تمامي فايل‌ها ، تصاوير و مطالب منتشره در سایت بر عهده كاربر ارسال کننده مي‌باشد. مسئوليت مطالب ارسال شده توسط کاربران و حتی مدیران و همکاران سایت به عهده خود ايشان مي باشد و به هيچ وجه نظر و يا مطلب صاحبان سايت نمي باشد. این یک امر بدیهی بوده و ماهیت سایت های گفتگو این طور اقتضا میکند.
15. مدیریت مباحث یک انجمن یا تاپیک در اختیار همکاران و مدیران آن انجمن بوده و وی در صورت مشاهده انحراف مباحث از موضوع خود می تواند اقدام به جداسازی ، حذف یا ادغام مطالب ارسالی نماید.
16. همکاران ، مديران و پاسخگويان سايت اجازه دارند ، سوالات و شبهاتي كه به نحوي توهين آميز و نامناسب مطرح مي شوند را ويرايش كرده ، یا به طور كامل حذف نمايند.
17. بديهي است اگر مطلبي با عنوان نامناسب يا در انجمن غير مربوط ايجاد شود، توسط مديران سايت تغيير عنوان و يا به انجمن مناسب انتقال داده خواهد شد.انتقال موضوعات به صورت خودکار توسط پيام خصوصي به اطلاع کاربر مي رسد.
18. با توجه به حضور افراد و کاربران گوناگون در انجمن، مسئولیت ارسال مطالب برعهده خود كاربر بوده ولي مديران حق اصلاح يا حذف مطالب نامربوط را دارند.
19. هرگونه اعتراض و يا انتقاد در عملکرد همکاران ،مديران و پاسخگويان سايت ، تنها بايد از طریق ارسال پیام خصوصی به همکار ،مدیر يا پاسخگوي مربوطه انتقال و در صورت عدم رسيدگي به مدیریت سایت اطلاع داده شود.
20. هرگونه درج شکايت و يا انتقاد از عملکرد همکاران ، مديران و پاسخگويان در ملا عام و به صورت پست يا تاپيک ممنوع بوده و حذف خواهد شد.اين گونه انتقادات صرفا بايد از طريق پيامهاي خصوصي منتقل گردد.
21. نقل كليه پاسخ هاي کارشناسان و مطالب انجمن به استثنای شبهات بدون درج پاسخ، با لينك منبع،‌ براي همگان مجاز است و نيازي به مجوز كتبي ندارد
22. لطفا در صورتي که جواب يک سوالي را نمي دانيد از ارسال مطالبي که باعث شلوغ کردن آن تاپيک ( يا سوال ) شود خودداري فرماييد. در صورتي که بحث خاصي داريد مي توانيد براي خودتان يک تاپيک عمومي باز کنيد.
23. در صورتي كه تشخيص داده شود فعاليت هاي يك كاربر بر خلاف قوانين يا مصالح انجمن بوده و هدف هاي تخريبي خاصي را دنبال ميكند ، بدون تعارف دسترسي وي براي هميشه قطع خواهد شد !
24. هرگونه فعالیت بصورت خرید و فروش یا به اشتراک گذاری کالاهای فیزیکی بر خلاف قوانین میباشد .
25. ارسال تبلیغات و دعوت نامه از طریق پیغام خصوصی بر خلاف قوانین بوده و در صورت گزارش موضوع توسط کاربران با شخص متخلف شدیدا برخورد خواهد شد
26. ممکن است هر انجمن برای خود قوانین و مقررات خاص خود را داشته باشد . در هنگام فعالیت قوانین و مقررات خاص آن انجمن را در نظر داشته باشید.
27. هر گونه فعالیت شخصی یا تبانی با دیگر اعضا برای بالابردن رتبه، اعتبار و یا تعداد سپاس‌ها خلاف قوانین بوده و برای کابران خاطی محدودیت در نظر گرفته خواهد شد.
آفــلایــن
  پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نیرو گرفته از : My Bulletin Board | © 1380-1400
با پارسی سازی : مای بی بی ایران - Ver 5.6
طراحی قالب : delay
ترجمه و اصلاح پوسته : motorola30